NAŠE SLUŽBY

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY

Zajištění módních přehlídek na klíč. Kompletní produkce, technika, backstage, technické síly, realizování castingu, zajištění moderátora a v neposlední řadě spolupráce s předními modelingovými agenturami.

FOTOGRAFIE, MAKE-UP, STYLING

Spolupráce s různými předními fotografy, profesionálními make-up artisty a módními stylisty. Možnost zařízení rodinného focení, fototestů pro začínající modelky či změnu celkové image.

HOSTESING

Zajištění hostesek na gala eventech, tiskových konferencích, sportovních turnajích, road shows nebo různých produktových propagací.

FIREMNÍ EVENTY, PROMO AKCE, SOUKROMÉ OSLAVY

Realizace firemních večírků, team buildingů, promo akcí na nový produkt popřípadě soukromých oslav. Zajištění techniky, potřebné obsluhy a cateringu.

HUDEBNÍ KONCERTY, FESTIVALY

Celková produkce: Zajištění prostoru, techniky, interpretů (zpěváci, skupiny, hudebníci), květinová dekorace, občerstvení - raut, personál (hostesky, security, požární a lékařský dozor), tiskoviny, reklamní plochy, PR.

DĚTSKÁ DIVIZE

Nábor dětských talentů do agentury www.z-models.cz. Zprostředkování profesionálních fototestů, castingů na  natáčení reklam, filmů, módních přehlídek a focení do časopisů.

OBJEDNEJTE SI NAŠE SLUŽBY

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.